Üretim Takip Sistemleri TOSB

Günümüzde farklı sektörler içerisinde otomasyon sistemleri entegrasyonları ile çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu alanda Üretim takip sistemleri Tosb çalışmalarımız ile çok daha verimli süreçler elde edebilirsiniz. Kullanılan yazılımlarla üretim izleme ve yönetim başlıkları alanında kolayca süreci takip etmenizi sağlayacak özellikler sunulmaktadır. Tüm sürecin takibin yanında üretim malzeme beslenmesi gereklidir. Üretim iş emirlerinin uygun olarak üretim noktalarına ulaştırılması gereklidir. Bunların yanında tüm bu sürecin denetlenerek ve raporlanarak analiz edilmesi de daha gerçekçi kararlar alabilmeniz açısından çok önemlidir. Üretim sürecini bir bütün olarak değerlendirmek gereklidir. Takip sistemlerimizde operasyonel uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalarda üç an başlık altında toplanıyor.

Bunlar malzeme ambar, üretim takibi ve en son olarak ta mamul ambar olarak değerlendirilebilir. Takip sistemlerimiz bu alt başlıklar içerisinde operasyonların her biri diğer biri ile entegre olarak çalışmaktadır. Her sistem bir üst sistem ile entegre olarak çalışmaktadır. Ve kayıtlar otomatik olarak alınmaktadır. Kablosuz ağlar sayesinde panel PC’lere bu bilgiler ulaştırılır. Bu aşama sonunda ise tek bir yerde toplanan bilgilere ve analizlere göre operatörler üretim ile ya da iş emirlerine bağlı olarak operasyonları çok daha başarılı bir şekilde yönetmektedir. Bu alanda Üretim takip sistemleri Tosb çalışmalarımız içerisinde sistemler tamamen emirler şeklinde yönetilmektedir. Operatörler bu birbiri ile entegre olarak çalışan sistemlerde malzemeleri üretim noktalarına taşımaktadır. Ancak sistemin kendilerine gösterdiği miktarlarda malzemelerin taşınması ve sistemin bu şekilde beslenmesi ile çok daha verimli süreçler elde edebilirsiniz.

Bu alanda Üretim takip sistemleri Tosb çalışmalarımız içerisindeki kontroller sayesinde üretim hatta sevkiyat aşamasında herhangi bir hata oluşumu söz konusu olmayacaktır. Üretim aşamasındaki tüm bilgiler gerçek zamanlı olarak toplanarak yönetim aşamasına ulaşır. Bu bilgiler arasında operatör performansları, üretim verileri, fire adetleri, kalite kontrol verileri, mal kabulleri ve sevkiyatların durumu hakkında da ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Sunulan profesyonel yazılım destekleri ile üretim sürecini malzemelerin ambardan sevkiyatına kadar kontrollü olarak ilerlemesi sağlanabilecektir. Sonuç olarak kusursuz bir şekilde izlenebilirlik elde edebilirsiniz. Web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap