Siber Güvenlik TAYSAD

Siber Güvenlik TAYSAD konusunda; gelişen bilgisayar teknolojileri birçok teknolojiyi beraberinde getirirken birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. İnsanların temel ihtiyaçları haline gelen bilgisayarlar her zaman iyi amaçlarla kullanılmayabilir. Günümüzde bilgisayar korsanları insanların e-posta, resim, video, kredi kartı gibi birçok bilgilerini kopyalayarak birçok insanı mağdur etmiştir. Sadece şahıslara değil birçok kurumunda bilgilerini çalarak bu kurumların banka hesaplarını boşaltmışlar ya da bu kurumların tasarlamakta veya satmakta olduğu ürünlerin bilgilerini kopyalayarak rakip şirketlere satmışlardır. Siber Güvenlik TAYSAD sizin güvenliğiniz için size yardımcı oluyor. Sizin de mağdur olamamanız için sizin bilgisayarlarınızı en güvenli hale getirerek çalışmalarınızın ve özel bilgilerinizin gizli kalmasını sağlıyor. Bilgilerinizin gizli kalmasının bir nedeni de; başkaları sizin adınıza uygunsuz sitelere, bloglara, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar yapabilir.

Siber Güvenlik TAYSAD

Siber güvenliklerin gerekliliğinin bir örneği: yakın zamanlarda dünyanın en büyük telefon, bilgisayar, tablet, müzik çalar gibi elektronik araçlar üreten bir firma siber saldırıya uğramıştır. Firmanın hizmetlerinden olan online veri depolama hizmetini kullanan kullanıcıların özel bilgilerini, resimlerini, videolarını internette paylaşıp firmayı ve birçok insanı zor durumda bırakmıştır. Sizin de başınıza bu tür olaylar gelmemesi için bir siber güvenlik firmasından yardım almak şart! Siber Güvenlik TAYSAD bu konuda yardımınıza yetişiyor.

Sizin de bilgilerinizin kötü ellere geçmemesi için bizimle çalışarak kişisel; resim, video, özel bilgiler, banka hesapları, kurumsal; şirket web sitesi, banka hesapları gibi şeylerin korunmasını tavsiye ederiz. Bu gibi şeyler kötü amaçlarla kullanılabilir. Örneğin rakibiniz olan bir firmaya sizin çalışmalarınız satılabilir ya da banka hesaplarınız boşaltılabilir. Bu gibi nedenlerden dolayı büyük-küçük birçok firma siber güvenlik şirketleri ile çalışmak istemektedir. Ancak fiyatlar pahalı geldiği için biraz çekinmektedir. Biz Siber Güvenlik TAYSAD olarak size en uygun fiyatları sunarak sizin de siber saldırılara karşı korunmanızı sağlıyoruz. Siber güvenlik günümüzde uygulanması gereken bir uygulamadır. Eğer yapılmazsa kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Eğer siber güvenlik uygulamasını uygulamak ve Siber Güvenlik TAYSAD ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ya da bize yazın.

Yorumlar

Yorum Yap