Scada Gebze

Verilerinizin tek bir merkezde doğru ve güvenli bir şekilde toplanabilmesini sağlayan sisteme Scada Gebze hizmetlerimiz tek merkezden gönderilen komutlarla yönetilmektedir. Aynı şekilde analizler yaparak raporlar hazırlayan bu sistem içerisinde optimizasyonlar metotları kullanılmaktadır. Bu şekilde de akıllı yazılımlar eklenebiliyor. Bu yazılımlar arasında arıza yeri tespiti, kaçak algılama, şebeke kontrolleri gibi denetimler sisteme dahil edilebiliyor. Bu şekilde sistemlerin kontrolleri çok daha pratik bir şekilde yapılabiliyor. Kullanım alanları arasında gaz dağıtım şebekeleri, su dağıtım şebekeleri, elektrik dağıtım şebekeleri, çevre ölçüm sistemleri, raylı sistemler, araç ve gemi takip sistemleri gibi alanlar yer alıyor.

Bu şekilde farklı haberleşme alt yapıları Scada Gebze hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Modern teknolojilerle internet erişimi sağlanabilmesinin yanında endüstri bazlı akıllı fonksiyonları ile geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Scada genel olarak merkezi denetim ve bilgi toplama sistemi olmaktadır. Geniş bir çalışma alanında merkezi alanından şubeleri ve kullanım alanlarına özel bir sistem kurulabilir. Çalışma alanlarınızda kalabalığı, kargaşayı bu şekilde önleyebilir, bu sistemlerle çok daha verimli çalışma sistemler ortaya çıkarılabilir. İşletmeler için Scada çok önemli bir çözüm olacaktır. Aynı yapıda çalışan işletmeler için kaynakları tek elde yönetebilmek çok ideal olacaktır. Verilerin sahadan merkeze taşınmasını yanında işletmenin her yönü ile yönetebilen bu araç, proje deneyimleri ve mühendislik uygulamaları ile müşterilere sunulabiliyor.

Farklı ölçeklerde yer alan işletmelerinizin yönetim alanında teknolojik imkanlarla donatılması, çalışmalarınıza hız ve verim sağlayacaktır. Manuel olarak yapılmaya çalışılan işlemler hem aksayabilir, hem de çok uzun zamanlar alabilir. Bu nedenle Scada Gebze hizmetlerimiz ile çok daha profesyonel bir yönetim sistemi kurabilmeniz mümkün olacaktır. Yönetim sistemi içerisinde eklenen farklı yazılımlar ile sistemlerinizin açıklarını minimuma indirebilirsiniz. Sistemin alt yapısında AOS AM şeklinde kullanımlar tesis edilebiliyor. Tüm bu varlıklar üzerinde bakım ve işletme faaliyetleri yaşam döngüsünü hep kullanmaktadır. Çalışma alanlarındaki yaşam döngüsü SCADA sayesinde çok daha verimli ve etkin bir şekilde takip edilmektedir. Bu şekilde pratik yönetim sistemleri oluşmaktadır. Web sayfamızın iletişim bölümünden form doldurarak veya arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap