Saha Takip Yazılımları TOSB

Saha Takip Yazılımları TOSB, mobil teknolojiye göre hazırlanan güncel bilgilere, ofis dışında olunduğu zamanlarda da hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlayan yazılımlardır. Teknolojinin en verimli şeklinin kullanılmasıyla işine önem verenlerin gerçek zamanlı kullanabileceği bir sistemdir. Sistemle alt kullanıcı gruplarına ulaşım sağlanır. Uygulama vasıtasıyla da konum bilgileri akıllı telefon üzerinden aktarılır ve her an görülebilir. Bu yazılım sayesinde tüm işlerin tek yerden kontrol edilebilmesi sağlanır. Kişilerin gün içinde yapmakta olduğu işler km bazında bildirilir ve bu yolla takip edilebilir. Saha yazılımları ile interaktif harita bazlı ara yüz ile çeşitli işlemler ve operasyonlar kuşbakışı izlenmektedir. Son teknoloji saha yazılımlarıyla  saha elemanları daha iyi bir şekilde yönetilmektedir.

Çalışanlar gerçek zamanlı takip edilerek nasıl ve hangi görevlerde oldukları yöneticiler tarafından takip edilir. İstediğinizde sahaya ulaşım sağlanır. Saha alanında tekrarlanan görevler otomatik pilot sistemlerine konarak iş akışının kolaylaştırılması sağlanmış olur. Otomatik olarak hazırlanan müşteri bildirimleri ile müşteri durumlarından haberdar olmak mümkündür. Saha elamanları yola çıktıklarında, hedef noktaya ulaştıklarında ya da iş bitiminde otomatik olarak müşterilere bilgi verilir. İstediğiniz zaman tekrarlanan müşteriler size bildirilir ve hizmetiniz hakkında ne düşündüklerini yorumlarlar. Bu bilgiler geri bildirim yolu ile size ulaştırılmaktadır. Saha Takip Yazılımları TOSB ile isterseniz otomatik görev atamaları yapabilirsiniz.

Sistem aracılığıyla rota optimizasyonlarında saha elemanlarının nasıl ve nereye gidecekleri gösterilerek masraf ve zamandan tasarruf edilmiş olur. Saha takip yazılımlarıyla verimliliğin artırıldığını görebilirsiniz. Bu kapsamda veriler kolay bir şekilde ölçülerek duruma göre saha elemanlarının verimliliği artırılır. Ayrıca gün içinde başarılı olma sağlanırken zamanında yapılan görevler devamlılığı sağlar. Harcanan zaman ve mesafeler istediği gibi incelenebilir. Yapılan operasyonların analitik özellikleri ile daha derinden analiz etmek mümkündür. Operasyonel analizler daha derinden ve ayrıntılı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca iş performansını hızlandırma ve verimliliği artırmak için raporlara ve verilere erişim sağlanmaktadır. Saha Takip Yazılımları TOSB ile performans ve güvenirlik hizmeti adına devamlılık sağlanır. Maksimum çalışma zamanları ile gecikmesiz ve sorunsuz destek kullanıcılara sağlanmış olur.

Yorumlar

Yorum Yap