Saha Takip Yazılımları TAYSAD

Firma çalışmalarını bir bütün olarak kabul edecek olursanız; hem üretim alanında, hem lojistik alanında, hem de saha içerisinde satış alanında ortak bir sistemin yönlendirmesi ile çok daha yüksek başarılar elde edilebilir. Tercih edebileceğiniz Saha takip yazılımları TAYSAD çalışmalarımız ile her ölçekteki firmalar için ideal çözümler oluşturulabiliyor. Küçük işletmeler için mikro çözümler sunulmakta ve bu şekilde verimli çalışmalar elde edilmesi sağlanmaktadır. Kobiler için orta ölçekli uygun çözümler sunulmakta ve bu şekilde çalışmalarınızın daha fonksiyonel olarak sürmesi sağlanmaktadır.

Daha yüksek ölçekli firmalarda ise kurumları işleyişini hızlandıracak yazılımlara yer verilmektedir. Özellikle zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak çözümler kullanabilir ve üretim aşamasındaki otomasyon sistemleri ile entegre olarak kullanabileceğiniz çözümlerle çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Saha içerisindeki çalışmalarınızı takip edebilmek adına üretim aşamasındaki otomasyon sistemleri ile entegre olarak kullanabileceğiniz yazılım destekleri ile firmanızın çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Bu alanda Saha takip yazılımları TAYSAD çalışmalarımız ile faaliyet alanında yaptığınız tüm çalışmaları çok daha kolay bir şekilde takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Planlı bir şekilde raporlar hazırlayabilir ve çalışanlarınızın bu planlara ne derece sadık kaldığını da sistem üzerinden görebilirsiniz. Hatta puanlama yaparak saha çalışmalarınızın çok daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulacak yazılımlar sayesinde saha elemanları karşılaştıkları her aktiviteyi rapor edebilir. Bu şekilde verileri puanlayarak en çok hangi çalışanınızın çalıştığınız anında öğrenebilirsiniz. Harita gösterimleri, araç takip sistemleri gibi eklentilerle çalışanlarınızı takip edebilirsiniz. Sistem içerisindeki bu tarz entegrasyonlarla çok daha başarılı sistemler kurabilirsiniz. Bu alanda Saha takip yazılımları TAYSAD çalışmalarımız ile birden çok firma ile çalışabilir ve danışmanlık firmalarının projelerini tanımlayarak her firma için ayrı bir yetki açabilirsiniz. Otomasyon sistemleri işlerinizi çok fazla pratikleştirmektedir. Bu sistemlere entegre olarak kullandığınız yazılımlar ise kontrol alanında daha pratik kullanımlar sağlayarak daha kurumsal çalışmalar elde etmenize imkan vermektedir. Firmanız hangi ölçekli bir işletme olursa olsun sistem ve teknoloji alanındaki ek donanımları ile çok daha hızlı ve çok daha sorunsuz bir şekilde büyüyecektir. Web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap