Saha Takip Yazılımları GOSB

Farklı ölçeklerde çalışmalar yürüten firmalar için saha takip yazılımları GOSB hizmetleri çok önemlidir. Sahada çalışan ekiplerinizin analiz edilmesi ve yönetilmesi için kullanabileceğiniz bu yazılımlar, çalışma süreçlerinizi çok daha verimli hale getirecektir. Kullanılacak yazılımlarda saha elemanları, ofis yöneticileri hatta müşteriler arasında gerçek zamanlı bilgi akışı sağlanmaktadır.  Elde edilen verilerin ve kontrol mekanizmasının sistemler üzerinde akıcı bir hız kazandırması mümkündür. Hazırlanan bu yazılımlarla saha operasyonlarını çok daha başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu alanda çok pratik bir şekilde personele yeni görevler atayabilir ve iş detayları hakkında anında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistemin en önemli avantajları arasında sağlanan kullanım kolaylığı ve anlık bilgi alışverişi ile yanlış anlaşılmalarına anında ortadan kalkması söz konusudur.  Ayrıca Saha takip yazılımları Gosb hizmetlerimiz ile gerçekçi analizler yapabilir ve bu şekilde çok daha sonuç odaklı kararlar verebilirsiniz. Sektörel bazda düşündüğünüzde ise farklı çözümler sunulmakta ve uygulamalarınızda operasyonlarınızı çok daha verimli bir şekilde yönetebilme imkanı elde edilmektedir. Örneğin kargo takip sistemi kurularak filo yönetiminde hangi araçların müsait olduğunu anında görebilir ve ilgili birimleri çok daha hızlı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sağlık sektörü için numune toplama sistemi talep edebilir ve bu alanda numunelerin doğru zamanda doğru yerde olmasını takip edebilirsiniz. Restoran kurye takip sistemleri ile kuryeniz yola çıktığında müşterinize SMS gidebilir ve müşteri gelen ürünleri an be an takip edebilir.

Hazır beton sevkiyat ve filo yönetim sistemlerinde ise betonun sevkiyatı yapılacak yönlendirmeler çok daha kısa bir zamanda ve doğru olarak yapılabilir. İhtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan Saha takip yazılımları Gosb hizmetlerimiz için öncelikle görev atamaları yapılır. Personel bildirimleri ile görevler personellere anında iletilir. Görev durumu takip sistemleri ile de sahadaki personellerin konumları takip edilerek işin hangi aşamada olduğu hakkında her alan bilgi sahibi olabilirsiniz. Sistemin en önemli avantajı ise raporlarla anında çalışmalarınız, personellerinizin performansı ve iş durumu hakkında raporlamalar yapabilirsiniz. Bu şekilde doğru analizlerle daha verimli bir sistem elde edebilirsiniz. Web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap