Saha Takip TOSB

Teknolojik cihazların haddinden fazla üretilmesi ve bu oranda da alıcıya sahip olması, markalar arası rekabeti arttırmaktadır. Artan rekabet ortamında fark edilmek altın kural olmaktadır. Altın kuralı uygulamak ve istenilen hedefe ulaşmak için özgünlüğe sahip olmak istenmektedir. Kaliteli ürün ve üretim, fark yaratan özgün tasarımlar ve hassasiyetle ele alınması gereken müşteri memnuniyeti unsurları can alıcı noktayı teşkil etmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından zamanında ve tam istenildiği gibi yapılan çalışmalar önem kazanmaktadır. Bu durumda saha takip TOSB bulunmaz bir nimet olmaktadır. Kurumumuz tarafından verilen bu hizmet tam anlamıyla disiplinli ve kontrollü bir çalışma ortamı meydana getirmektedir. Herhangi bir olumsuzluğa yol açmamakta ve verim artışı sağlamaktadır.

Bir firma ya da markanın tüm işleri için gerekli personel ihtiyacı mevcut olmaktadır. Yukarıda bahsedilen teknolojik cihazların da kullanım yoğunluğuna istinaden bir kişide en az 2 adet mevcut olmaktadır. Bu nedenle ofis veya mağaza gibi çalışma ortamında çeşitli takip uygulamaları ile kontrol sağlanmaktadır. Ne yazık ki, saha da çalışan personeller bu durumdan etkilenmemektedir. Yöneticilerin kontrollü bir çalışma sistemine tam anlamıyla sahip olması gerektiği konusu da ele alındığı takdirde saha takip TOSB ile bu kontrol mümkün kılınmaktadır. Böylece personellerinizin sahadayken zaman kaybı yapmadan farklı bir göreve yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Yine yeni olan işlerin verilmesi ve sahadayken görevlendirilmesi gerçekleştirilebilmektedir.

Telefon, tablet veya laptop gibi cihazlar üzerine kurulan program sayesinde hem çalışanlarınızın takip edilmesi hem de yeni görevler hakkından bilgilendirilmesi pratik olmaktadır. Personellerin ne zaman, nerede, hangi görev veya müşteride olduğunu takip etmek, saha takip TOSB ile artık oldukça basit ve kullanışlı olarak hizmete sunulmaktadır. Gelişmiş teknolojinin avantajları ile sizde gelişime ayak uydurarak, merek ettiğiniz her şey elinizin altında yer alarak soru işareti olmaktan çıksın. Aynı zamanda müşterilerinizin anlık bildirim alabilmesi ve alınan hizmete feedback bırakarak memnuniyeti ve yorumlarını öğrenebilmenize olanak tanımaktadır. Başarılarınızın müşterilerinizden geçtiğini vurgulamak gerekirse bu durumda personellerinizin aldığı sorumluluğu ve dolayısı ile işletmenizi hangi konuma taşıdığı konusu açıklığa kavuşmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yap