Saha Takip TAYSAD

İnsanların ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin karşılanması için meydana gelen firmalar veya işletmeler ürün ve hizmet sunmaktadır. Bu ürün ve hizmetin müşterilere sunulabilmesi için personele ihtiyaç duyulmaktadır. Artan nüfus ve artan talebe karşılık geliştirilmesi ve yenilenmesi gereken sitemler mevcut olmaktadır. Bu durumda sanayi devrimine kadar uzanan yenilik hareketi makineleşme sistemi büyük bir değişimin başlangıcı sayılmaktadır. Bu değişim ve gelişmeler ile üretilen sayısız makine ve otomasyonlar arasında saha takip TAYSAD sistemi de yer almaktadır. Firmaların sahada aktif çalışma sergileyen personellerine anlık ulaşım ve iletişim kurma imkânı sağlarken, takip edebilme olanağı d tanımaktadır.

Genellikle güvensiz personel – yönetici durumlarında tercih edilse de hizmet kalitesinin ve hizmet yeterliliğinin artması açısından son derece önem arz eden bir uygulama olmaktadır. Bu uygulama ile hali hazırla yapılması istenen görevin yerine getirilmesi ile zaman kayı olmadan yeni göreve atanması sağlanabilmektedir. Bu şekilde hızlı ve aktif bir şekilde gerçekleşen işlemler saha takip TAYSAD ile iş gücünün artmasını ve buna bağlı olarak kazancın artmasını gerçekleştirmektedir. Sahada personellerinizin ne adar çalıştığını izleyebilir ve verimli çalışıp çalışmadığını takip edebilirsiniz. Yapılan çalışmaya dar bilgi, resim veya verileri program üzerinden yükleyerek size bilgi verebilme özelliği mevcut olmaktadır. Ayrıca yaklaşan etkinlikler hakkında da sizi haberdar edebilmelerine uygun fonksiyona sahip olmaktadır.

Bir firma veya kurumda yapılan ve yapılan çalışmalar bir plan tasarımı ile gerçekleştirilmektedir. Kurumsal kimlik sahibi ve büyümeyi hedefleyen işletmeler özellikle belirli bir plan çerçevesinde hareket etmektedir. Bu durumda çalışanlarınızın yapacağı işler ve belirli zaman aralığında alacakları görevler bu planda yer almaktadır. Bu planı saha takip TAYSAD üzerinden takip ederek çalışanlarınızın belirlenen planlara sadık kalıyor mu, verimli bir çalışma gerçekleştiriyor mu gibi sorularınıza yanıt bulmanız hedeflenmektedir. Bu bilgilere kolayca erişebilmeniz ve personellerinizin kontrol altında olduğunun farkında olması daha yüksek ve verimli çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Daha az personel ile daha fazla verim alabilmeniz, istediğiniz an günlük, aylık, haftalık veya benzer süreçlerde çalışma verileri incelenebilmektedir. Web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap