Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Mb Bilişim – Web tasarım konusunda; güvenilir alt yapısı, memnun müşteri odaklı, diğer web tasarım firmalarından farklı olarak özgün tasarım ve içerikleri ile güncel web tasarım yetkinlikleri ile hizmet vermektedir.

Web tasarım, sitelerin güncelliği yanı sıra kaliteyi ve  kurumsallığı ön planda tutarak  yapılan çalışmaların göstergesidir.

Eğer  web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız, web siteniz size artı değerler sağlamıyorsa, web tasarım firmanızdan istediğiniz verimi alamıyorsanız, işletmenizin  kimliğini yansıtamıyorsunuz, web tasarım konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize sunduğumuz artı değerler ile bir an önce tanışmalısınız. Aksi takdirde isim hakkından bir adım ileriye gidemez, güncelliğinizi ve kurumsal kimliğinizi koruyamazsınız.

Mb Bilişim – Web Tasarım ; firması olarak önceliğimiz memnun müşteri portföyü ile sizlere kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile kurduğumuz gönül bağı ile kalitemizi ve farkımızı yaptığımız çalışmalar ile birleştirerek adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz.

123


Title

Seo Danışmanlığı

Seo; internet dünyasının en hızlı büyüme sağlayan sektörlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi internetin büyümesiyle doğru orantılıdır. İnternetteki ticaret hacmi arttıkça yatırımcı ve girişimciler daha çok internet pazarında yer almaya çabalıyor ve ürünlerini google üzerinde daha fazla görüntülemek için seo danışmanlığı hizmeti almaktadırlar.

Seo danışmanlığı almanız, arama motorunda popüler olmanız, satışlarınızın ve ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayacaktır. İnternet üzerinden hedef kitleye ulaşmak her zaman hızlı ve ucuzdur. Ancak bu sitelerle baş edebilmek ve hedef kitleye ulaşabilmek, akıllı bir online pazarlama stratejisi izlediğiniz zaman gerçekleşebilir.

 

Bir internet sitesinin tüm seo gelişim süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara taşınması sürecinin yönetilmesine seo danışmanlığı denilmektedir. Seo danışmanlığı süreci boyunca, rakipler ve sektör sürekli analiz edilir ve karşılaştırmalar yapılır. Sitenin eksik yönleri bulunarak, bunları geliştirmek adına çeşitli işlemler yapılır

seo-3


Title

Android Uygulama Geliştirme

Günümüzde Android her yerde.  Her geçen gün mobilde yenilikler artmakta, şirketlerin mobil uygulama yapımı ve mobil reklam pazarı öngörülerin üstünde büyümeye devam etmektedir.

Şuan  kendi masaüstü sistem internet sitelerimiz mevcut.  Ancak   müşterilerinize size mobil akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla erişebilecekleri kolay bir yolu henüz bilmiyorsunuz.  Uygulama yapımı hiçbir kodlama yapmaya ihtiyaç duymaksızın anında yayınlamak, mobil sitenizi geliştirmek artık çok basit.

Mobil uygulama sektöründe iOS ve Android pazarın en güçlü oyuncuları. Mobil uygulama yapımı hem iOS, hem de Android için hazırlamanız hedef kitlenize her iki alandan da ulaşmak için son derece önemli.  iOS sektörün öncüsü olarak pazardaki etkisini sürdürürken, Android de hızla gelişen altyapısıyla mobil uygulama sektörüne adım atmak isteyenler için uygun bir ortam sağlıyor.

iOS ve Android uygulama yapımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm altyapıyı en uygun şartlarda sizlere sunmaktayız.  Çünkü her geçen gün mobil uygulamalara olan talep artmaktadır. Mobil uygulama sektörünün yükselişi, mobil cihaz.

o.

Android-Uygulama-Güvenliği_emresupcin